niedziela, 30 listopada 2014

ROCZEK !!!!

Ten post miał się pojawić automatycznie ale coś poszło nie tak :-( Dlatego dodaję dopiero teraz. Wcześniej nie było jak...


TEN dzien już za Nami.
Ten najważniejszy dla mojego maminego serca..Rok temu 29.11.2013 roku o godz 0:43 przyszedł na świat Nasz kochany Syn - Jarosław Eryk.


To był najwspanialszy dzień w moim życiu!

Pamiętam ten moment gdy położna położyła malutkie ciałko na moim brzuchu.
Pamiętam pierwszy płacz i to, że mówiłam Jarusiowi na uszko żeby krzyczał, żeby krzyczał jak najgłośniej, żebym wiedziała że jest zdrowy.
Pamiętam pierwsze próby karmienia.
Pierwsze uściski i buziaki.
I to rozrywające od środka szczęście, eksplozję miłości w sercu.
...
Pamiętam to uczucie rozrywającej dumy, radości i szczęścia gdy patrzyłam na śpiącego, nowo narodzonego synka leżącego w szpitalnym łóżeczku, w beciku.
Achhh...
 

A teraz mój Najdroższy ma już Roczek!
To niesamowite!!!!~ ~ ~

Synku!
Jesteś moim promyczkiem, skarbem najdroższym, najwspanialszym, wymarzonym Synkiem!
Wszystkiego najlepszego Skarbie!!!
I dziękuję Ci Kochanie za ten wspaniały rok razem. Za wszystkie uśmiechy, dźwięki, słowa, gesty...
Uwielbiam nasze małe przyzwyczajenia - przytulaski po każdym przebudzeniu, robienie cacy cacy, to że łapiesz mnie za bransoletkę gdy zasypiasz (żebym Ci czasem nie uciekła), uśmiechy którymi nie obdarowujesz, gdy gotując nagle odwracam się w Twoją stronę, uwielbiam Twoje ufne spojrzenia, Twój śmiech, uwielbiam patrzeć jak się bawisz, uwielbiam patrzeć na to jak bardzo się z Tatusiem kochacie...

Kocham Cię bezgranicznie!

Twoja mama.


4 komentarze:

 1. Pierwsze urodziny to coś szczególnego, pamiętam urodziny mojego Pierworodnego, trudno mi było się trzymać w ryzach, żeby nie rozklejać się co chwilę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Narodziny dziecka to piękny cud :) Wszystkiego najlepszego dla Jarusia :D

  OdpowiedzUsuń
 3. I u nas lada dzień roczek minie, nawet nie wiem kiedy to zleciało :D
  pozdr i zapraszam do nas

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, przypadkiem trafiłam na ten blog, szukając informacji dla słodkich mam :) ( bardzo cieszy mnie fakt, że dość wyczerpująco poruszyłaś ten temat :) a jak zobaczyłam, że Twój synek urodził się dokładnie dzień po mojej córci (Lenka 28.11.2013r. 12:51), to stwierdziłam, że musze napisać i podziękować za ten blog. Już przy Lence miałam cukrzycę ciążową i doskonale wiem co to znaczy, a teraz w drugiej ciąży (też córcia:)) wiem, że mnie to czeka i chciałam odświeżyć informacje. Mam podobne doświadczenia, wiem jak trudno było mi poszukać przepisów dla słodkich mam, ale metodą prób i błędów jakoś przetrwałam. Pozdrawiam dzielną mamusię :)

  OdpowiedzUsuń