piątek, 2 stycznia 2015

Rodzina nam się powiększyła ;-)

Zbliża się 10 stycznia, także będzie rozdanie urodzinowe.

Tymczasem myślę o kanale parentingowym, bo kosmetyczny już działa, niestety z powodów technicznych nie mogę robić tak dokładnych tutoriali jakie bym chciała. Ale mogę sobie za to pogadać o cukrzycy, o karmieniu piersią, o porodach....
I tu moje pytanie do Was:
Jaka jeszcze tematyka by Was ciekawiła???
O czym jeszcze pogadać???

~ ~ ~

U Nas?
Zabąkowanie. Pełną gębą ;-) Idą czwórki albo trójki - ciężko to ocenić, bo opuchlizna jest duża. Kiepsko śpimy ostatnio, do tego katar, no i Święta, sylwester... stąd mniejsza aktywność na blogu.
Jaro nadal nie chodzi samodzielnie (ma czas!), ale z każdym dniem jest coraz bliżej tej umiejętności.
Coraz więcej mówi, także trzeba uważać na słowa, bo jest jak mała papuga.
Dodatkowo od dwóch tygodni pięknie się bawi - przekłada klocki z i do wiaderka, podaje przedmioty, bardzo dużo rozumie (o ile nie wszystko).
Uwielbia programować pralkę, wciskać guziki od zmywarki (albo wybierać z niej czyste talerze :D), nocnik jak na razie to świetna zabawka - ja po prostu nigdy nie mogę zdążyć z wysadzeniem go gdy robi coś grubszego :-(
Waga Jarcia to ok 13 kg. Plus minus. Nie przybiera już tak szybko i całe szczęście, bo mój kręgosłup już i tak cierpi.
Z ubrankami przeskakujemy już powoli na rozmiar 98, bo niektóre 92 zaczynają być za małe, to jeszcze zależy od producenta, wiadomo.
Rozmiar nogi to 21/22 zależy od producenta.


PS. Mamy nowego domownika. Spontanicznie wzięliśmy kota - ma na imię Mort i jest ok 8 miesięcznym kociakiem. Gdy zasypia, to głośno mruczy i ciamka swoją tylną łapkę <3 Rodzina nam się powiększyła ;-)

PS1. Jak widzicie nowe zdjęcie na górze bloga. Może kiedyś się dorobię porządnego baneru??? ;-)

1 komentarz: