poniedziałek, 14 grudnia 2015

Blog urodowy

Zapraszam Was na mój blog urodowy:
Wyznania Kosmetyczki

Znajdziecie tam recenzje, porady, triki, dużo przydatnych artykułów, inspirujących zdjęć, praktycznych rad odnośnie działalności, czyli... wyznania kosmetyczki ;-).

Pozdrawiam Was cieplutko!

PS. Od stycznia Jaruś idzie do żłobka... na pewno niedługo napiszę kilka słów na ten temat. Może jesteście ciekawe jakie rzeczy należy przygotować do żłobka/przedszkola i czym moim zdaniem różnią się placówki prywatne od państwowych????

6 komentarzy:

 1. Jaruś już do żłobka? Maleństwo ciocine :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety... Sytuacja tego wymaga, mimo że myślałam, że dopiero w wieku 3 lat pójdzie do przedszkola... Życie weryfikuje plany ;-)

   Usuń
 2. To może byś mi doradzila coś w związku moim problemem ze skórą, pisze o tym dziś na blogu.

  Byłabym bardzo wdzięczna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem bardzo ciekawa jaką masz opinię na temat placówek prywatnych i państwowych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm... prywatne wiadomo droższe, ale... z tego co widzę z doświadczenia - w prywatnych placówkach bardziej dbają o zdrowie dzieci, nie wolno przyprowadzać dzieci chorych, wydaje mi się też że lepiej wygląda także sprawa higieny.
   W żłobku państwowym odnoszę wrażenie, że mniej się do tego przykładają, tak jakby Panie chciały aby wszystkie dzieci się pozarażały...
   Ale to moje osobiste obserwacje.
   W państwowym Panie nie mają też czasu (i pewnie motywacji) aby informować o wszystkim rodziców, aby być z nimi w stałym kontakcie, informować o postępach dziecka...

   Usuń